Як намалювати лисицю олівцем і фарбами (79 фото) – просто і легко дитині для початківців, милі малюнки лисиці

Легкі інструкції, як намалювати лисицю. Прості та поетапні уроки та інструкції з фото для початківців. Малюємо гуашшю, аквареллю і олівцями. Корисні поради. Як намалювати лисицю олівцем і фарбами — легко і поетапно для дітей, фото красивих малюнків лисиці з казки

Лисиці протягом багатьох років привертають до себе увагу досвідчених художників і новачків. Детальне опрацювання малюнків з лисицею тривалий і трудомісткий процес.

За це причини, краще спочатку освоїти прості методи зображення лисиці олівцем, гуашшю і акварельними фарбами.

Так само не варто, списувати з оборотів, альтернативні мистецькі ідеї та мудрі поради досвідчених наставників.

Поетапний малюнок лисиці

Відвідування художніх курсів справа хороша, але не у всіх є можливість, кошти і час. Можна освоїти тонке мистецтво малювання тварин і людей вдома.

Елементарні технології доступні для домашнього вивчення і прості в застосуванні. Для поетапного створення малюнка лисиці, необхідно підготувати:

 • прості олівці;
 • ластики;
 • аркуші для малювання;
 • кольорові олівці;
 • фломастери;
 • кольорові ручки;
 • гуаш;
 • акварельні фарби.

Не варто використовувати все і відразу, можна вибрати один з напрямів. Наприклад, покроковий малюнок лисиці олівцем. Починається він з голови:

 • Промальовуються частину від вуха до носа. Додається трикутник, що позначає ніс лисиці.
 • Для простоти роботи, вуха виконуються у вигляді крапель. Це діє як для зовнішніх, так і внутрішніх частин.
 • Проводиться лінія, вона починається з голови і завершується в задній частині. Наприкінці проводиться округлення.
 • Начерк доповнюється витягнутими очима і зіницями. Робиться промальовування шиї і рота.
 • Тепер черга передніх лап. Вони довгі, на кінцях витягуються вперед. Друга передня лапа розташовується за першим зображенням. Малюється живіт і робиться перехід на задні лапи.
 • До задніх лапах крім промальовування на підставі передніх лам, додаються деталі у вигляді трикутників. Таким чином, задні лапи придбають зігнуте положення.
 • Ну а тепер, чергу пишного хвоста. Допоможуть його зобразити довгі хвилясті лінії, з’єднані в куточку на кінцях.
 • Завершальні штрихи – це дорисовка деталей, які допоможуть при розфарбовуванні. Верхня частина тіла лисиці доповнюється довгою лінією. Тим самим, відокремлюються світлі частини шиї. Зигзагоподібні лінії, виділяють: вовна, пензлик хвоста, окремі частини на лапах, які будуть розфарбовувати чорним кольором. Додається лінія живота.

Основа малюнка готова, з листа на художника буде дивитися мила лисичка. Саме час перетворити її яскравими кольорами.

Для цього можна взяти кольорові олівці або фломастери, а так само фарби.

 • Колір очей і носа повинен бути чорний.
 • Що стосується тіла, одного вуха, верхньої частини лап і хвоста, то вони будуть пофарбовані помаранчевим кольором.
 • У другого вуха, верхньої частини спини, задніх лап, нижньої частини хвоста забарвлення має темно-оранжевий відтінок.
 • Внутрішня частина вух, живіт, шия, кінчик хвоста повинен бути світлого, майже білого кольору.
 • Нижні частини лап коричневі або чорні. Хитра лисичка готова.

Прості малюнки лисиці

Як вже було зазначено раніше, намалювати хитру лисицю можна різними способами. Все залежить від навичок і бажання юного або художника-початківця.

Як правило, для роботи, більшість художників вибирають простий олівець, гуаш або акварельні фарби. Кожна техніка має свої особливості і правила роботи.

Олівцем

Найпоширеніший спосіб виконання простого малюнка лисиці з застосуванням простого олівця.

Не потрібно поспішати при виконанні кроків, тоді вийде чарівний малюнок хитрого звіра:

 1. Праве вухо відкриває процес створення лисиці. У нього повинна бути трикутна форма з заокругленим кінчиком. Обов’язково потрібно промальовувати середню його частину. Друге вухо виконується за принципом першого малюнка.
 2. Від центральної частини між вухами проводиться лінія мордочки в правому напрямку. Додаються зигзаги, які символізують шерсть і домальовується друга частина мордочки. Нижня частина голови має дугоподібну форму.
 3. Тепер черга очей. У них кругла форма. Овальні відблиски розташовуються на внутрішній частині очі. Робляться маленькі рисочки над очима, це брови.
 4. Бічна шерсть доповнюється лініями. Які проводяться із внутрішньої частини мордочки і з області очей. Лінії повинні бути нахилені і мати кут нахилу в нижній частині. Там де вони з’єднуються, малюється трикутником ніс. Від нього проводяться дві дуги, які формують форму рота.
 5. Тулуб починає малюватися від області мордочки. По обидва боки від неї проводяться лінії. Їхня нижня частина доповнюється двома половинками краплі. Це промальовування задніх лап. Двома довгими хвилястими лініями, які треба починати виводити відразу за правою лапою, формується пишний хвостик. Він на кінці з’єднується зигзаговидными прочерками.
 6. В центральній частині тіла промальовуються акуратно передні лапи. Вони робляться тонкими. Нижня частина лисиці з’єднується рисою, з додаванням двох невеликих овалів, які символізують задні лапи.
 7. Додаються зигзаги на передніх лапах, вони вилучать кольору шерсті. Те ж саме проробляється і на кінчику хвоста.

Милий лисеня, який сидить на галявині готовий. Тепер його потрібно розфарбувати. В першу чергу, застосовуючи яскраву чорну ручку чи фломастер треба виділити контури і розфарбувати очі.

Мордочка, тіло і хвіст повинні мати яскравий помаранчевий колір. На світлих ділянках, фарбування проводиться з ледь помітними виділеннями кольору.

Передні і задні лапи на кінці мають коричневі вставки.

Гуашшю

Більш складний, але дуже барвистий метод малювання лисиці, із застосуванням гуаші. Для роботи знадобиться:

 • прості олівці;
 • ластики;
 • альбомні листи або повністю альбом;
 • гуаш;
 • палітра;
 • пензлі різних розмірів;
 • вода.

Після того, як все готово і розміщено на столі, саме час приступити до створення чарівної лисиці:

 1. Олівцем робляться начерки. Малюється коло, який є основою голови. Додаються вуха довгастої і гострої форми.
 2. Малюється вигнута, овальна форма – це тулуб. Його потрібно з’єднати з головою лініями. Намічається місце розташування лап. Передні лапки розташовані ближче до художника, а задні трохи далі від нього. Зображується задня лапа.
 3. Біля неї додається овал, який трохи пізніше стане пухнастим хвостиком.
 4. Повертаємося до формування голови. Їй надається форма. Нижня частина кола доповнюється фігурою у вигляді пелюстки. З’єднується зигзаговидными лініями з основним силуетом. Зигзаги зображують шерсть.
 5. Починається промальовування очей. У них кругла форма. Вони доповнюються трикутником, який розміщений в верху. Додаються ніс і усмішка, тобто лінія рота. Ніс має трикутну форму. Від нього проводяться хвилясті лінії, що позначають довжину мордочки.
 6. Завершивши процес створення мордочки, саме час зайнятися лапками. Наводиться їх форма і надається округла форма. На кінці кожної з них додаються пальчики. Починається промальовування хвоста, з додаванням верхнього гострого закінчення.
 7. Видаляються гумкою допоміжні лінії, і починається процес розфарбовування. Палітра змішується з гуашшю, поки не утвориться однорідна маса. Далі потрібно змішати помаранчевий і жовтий кольори. Важливо чітко визначити, скільки фарби потрібно підготувати для завершення малюнка. Інакше потім доведеться відволікатися, та й потрібний відтінок не завжди, виходить, створювати ідентичний.
 8. Отриманий колір спрямовується на зафарбовування певних ділянок вовни. Ті, що залишилися не зафарбованими, заповнюються яскравим помаранчевим кольором.
 9. Як тільки мордочка буде повністю готова, саме час перейти на лапки. Наводиться на них контор, надається округла форма, кінчики, доповнюються пальчиками. Промальовується хвіст з додаванням верхнього гострого кінчика.
 10. Тепер справа за фоном. Верхня частина зафарбовується смешенной блакитний з білою гуашшю. На нижній частині промальовується трава. Її верхівка має салатовий відтінок, а низ темно-зелений колоритний колір. Можна на блакитному тлі зробити хмари.

Яскрава лисичка, виконана гуашшю готова. Цей яскравий і незвичайний малюнок сподобається і дорослим і дітям.

Не дивлячись на складність у його виконанні, сам процес доставить справжнє задоволення. Та й результат порадує юного художника або новачка.

Акварельними фарбами

Продовжуючи освоєння технік по створенню картин з лисицями, варто також приділити увагу акварельним фарбам і «мокрого» способу малювання. Потрібно буде підготувати:

 • акварельний папір;
 • акварельну фарбу;
 • пензлики білкові або синтетичні;
 • воду;
 • малярський скотч;
 • ганчірку.

Матеріали готові, творчий запал на місці, пора братися за роботу:

 1. Папір приклеюється на гладкій горизонтальній поверхні, краї кріпляться малярським скотчем. Лист треба змочити водою, використовуючи велику кисть.
 2. Вибирається цікавий помаранчевий відтінок і з ним починається робота. Їм формується тіло лисиці. В процесі роботи потрібно залишати світлі ділянки. На них формується грудка лисиці. Якщо є патьоки, ні чого страшного, їх можна буде підправити трохи пізніше.
 3. Голова лисиці повернена в ліву сторону. Отже, з правого боку промальовується гостре, напівкругле вухо.
 4. Ущільнюється лінія тулуба, все це проводиться робочим помаранчевим відтінком. Завершує зображення тіла лисиці хвіст з правого боку.
 5. У хід йдуть темні відтінки. Робочий колір можна доповнити коричневим і їм вже ущільнити тіньові ділянки. Чорний колір йде на оформлення лапок. Там де лапки переходять в тулуб, інтенсивність чорного кольору знижується. Дорисовываются всі лапки. При цьому ракурсі лисиці (розворот), художник і глядачі бачать всі лисячі лапки.
 6. Велика кисть допоможе затемнити чорним кольором хвостик. Тонка кисть, допоможе промальовувати деталі чорними фарбами в районі голови. Дорисовываются очі і рот.

І ось чергова лисичка-сестричка, виконана за допомогою акварельних фарб, дивиться з аркуша паперу.

А разом з тим, завершено ще один етап освоєння художніх навичок по створенню картин із зображенням лисиць.

Альтернативні методи

Основні методи зображення лисиць на аркуші паперу розібрані. Але це далеко не межа.

До альтернативних методів створення подібних картин можна віднести застосування: кольорових ручок, олівців, воскових крейд, олійної пастелі, фломастерів.

Крім цього, можна виконати ліплення звірка на папері, що теж виглядає досить ефектно і оригінально.

Творча фантазія художника не закінчується на цьому. Адже в процесі роботи, він може поєднувати декілька методів.

У будь-якому випадку, результат буде яскравим, унікальним і неповторним. Так як кожен з нас бачить світ у своєму ракурсі і колірному сегменті.

Корисні поради

В процесі роботи можна створювати як реалістичних, так і мультяшних лисиць. Все залежить від навичок художника, його уяви.

Застосовуючи в роботі пастель і воскові крейди треба акуратно експериментувати з кольорами і не робити сильних мазків, це дозволить рівномірно розподілити кольору на малюнку.

Малюнок стоїть лисиці можна зробити досить швидко. Досить зробити два кола. Один буде головою, а другий тулубом.

Після чого виконується промальовування всіх деталей і їх з’єднання один з одним. При такому методі малювання, створення чарівної лисиці піде на більш 15 хвилин.

Освоївши різні способи створення малюнків з лисицями, не варто на цьому зупинятися. Можна рухатися далі і знайти більш складні, але не менш цікаві способи.

Так само перейти на створення картин з іншими дикими або домашніми тваринами. Таким чином, діти будуть пізнавати світ навколо себе, а дорослі розробляти нові творчі навички.

Фото малюнка лисиці для початківців