Як зробити орігамі серце: прості кроки для початківців

Навчіться робити красиві сердечка з паперу за допомогою простих схем і орігамі для початківців. Зробіть своїм близьким особливий подарунок! Романтика з паперу — створюємо красиві орігамі серця для ваших близьких, Як зробити орігамі серце за 5 хвилин — схеми для швидкого творчості

Серце — символ любові і ніжності. Немає нічого краще, ніж ручний подарунок для коханої людини, який висловить всі ваші почуття. У цій статті ми розглянемо прості схеми, за допомогою яких ви зможете зробити красиві сердечка орігамі з паперу. Це цікаво, легко і відмінно підійде як для початківців, так і для досвідчених рукодільників.

2 Серце з паперу А4

Вся магія полягає у формі та розмірі паперових заготовок. Існує безліч варіантів — починаючи від маленьких сердечок для створення яскравих виробів у вигляді закладок або прикрас, і закінчуючи великим серцем в ромбовидної форми, яке можна застосувати для виготовлення валентинки або подарункової упаковки.

Для роботи вам знадобиться лише аркуш паперу формату A4 і трохи терпіння.

Дотримуйтесь інструкцій, і через деякий час у вас вийдуть чудові сердечка, які ви зможете подарувати своїм близьким або використовувати у своїх творчих проектах.

Серце з паперу А4

Якщо ви хочете зробити оригінальний сердечко з паперу, то ця схема вам підійде. В техніці орігамі можна сформувати саме справжнє серце зі звичайного аркуша А4.

Крок 1. Візьміть аркуш А4 і зробіть згин по середині, щоб вийшов четвертний лист.

Крок 2. Потім зробіть ще один згин, але вже по вертикалі. Відкрийте аркуш, і у вас вийде два згину хрестом.

Крок 4. Наступним кроком потрібно кут аркуша скласти по діагоналі, а потім знову розгорнути. Це допоможе нам визначити центр листа.

Крок 5. Візьміть нижній кут аркуша і складіть його до центру, щоб вийшов трикутник. Потім розгорніть лист і зробіть той же згин з протилежного боку.

Крок 6. Після цього складіть аркуш А4 навпіл, як ніби ви збираєтеся зробити книгу. Знову розгорніть лист і зробіть згин по діагоналі.

Крок 7. Два бічних кута повинні зійтися між собою — це буде верхня частина серця. Щоб створити нижню частину серця, потрібно взяти бічні кути і скласти їх до середини. Загорніть їх, щоб створити бюстгальтер, і приклейте кінці.

В результаті у нас вийде сердечко-валентинка з паперу А4. Якщо ви додасте додаткові сердечка або кольорові елементи, то можна зробити валентинку ще більш яскравою і оригінальною. Не забудьте також прикрасити серце квіткою або закладенням у вигляді квітки. Така робота буде ідеальна в якості листівки своєму коханому на День Святого Валентина або просто в знак любові та уваги.

Дід Мороз орігамі з паперу за кілька кроків

Серце-закладка для книг

Якщо ви втомилися малювати сердечка і хочете спробувати щось нове, то серце-закладка для книг стане відмінним варіантом. Ця оригінальна форма сердечка додасть родзинку у вашу колекцію, а також буде чудовим подарунком для близької людини.

Для створення сердечка-закладки вам знадобиться:

  • аркуш паперу формату А4 кольоровий або білої;
  • ножиці;
  • степлер;
  • скотч або клей.

Отже, приступаємо до створення вашої унікальної серце-закладки!

Крок 1. Візьміть аркуш формату А4 і складіть його навпіл поперек.

Крок 2. Намалюйте поперечну вісь на одній з половинок листка. Вона проходить посередині, від верхнього краю до нижнього краю.

Крок 3. Розгорніть лист і складіть його другий раз уздовж поперечної осі. Тепер у вас вийде заготівля у формі квадрата.

Крок 4. Зробіть надрізи по діагоналях отриманого квадрата (кожна діагональ повинна бути однією третьою частиною від свого боку). Можна використовувати ножиці або просто розрізати папір. Важливо, щоб надрізи не доходили до центру квадрата.

Крок 5. «Розкрийте» надрізи, ту сторону, де ви зробили їх, назвемо лицьовій, а зворотний — зворотною. В результаті у вас повинно вийти щось схоже на валентинку.

Крок 6. Прикрасьте ваше серце-закладку фарбами, кольоровим папером або іншими прикрасами по вашому смаку. Можете застосувати при цьому техніку орігамі або намалювати на окремому аркуші і вставити всередину.

Крок 7. Закінчите створення сердечка-закладки, скріпивши обидві частини степлером до центру або приклеївши їх скотчем або клеєм. Якщо ви хочете, щоб серце-закладка була двосторонньою, просто створіть другу заготівлю і скріпіть її з першою.

В результаті ви отримаєте завершену серце-закладку для книг. Серце буде багатошарової і переплетеної форми, а зверху буде видно «гармошку» надрізів. Не забудьте помістити сердечко перпендикулярно книги, щоб воно добре трималося в її палітурці.

Серце з квіткою в техніці орігамі

Орігамі серце з квіткою є чарівним і символічним подарунком, який можна зробити своїми руками.

Для створення орігамі серця з квіткою вам знадобляться:

  • квадратні аркуші паперу, бажано різних кольорів, щоб надати готовому виробу яскравий і живий вигляд;
  • клей або двосторонній скотч для фіксації деталей.

Крок 1. Візьміть один з квадратних аркушів паперу і складіть його по діагоналі, щоб отримати трикутник. Потім складіть дві протилежні сторони трикутника, з’єднавши їх в середині. Ви отримаєте половину серця. Повторіть цей крок з іншим квадратом папери.

Крок 2. Візьміть ще один квадратний аркуш паперу. Складіть його по діагоналі, щоб знову створити трикутник. Потім складіть трикутник навпіл, щоб отримати більш маленький трикутник. Потім застосуйте техніку фолдинга, щоб створити квітка. Виконайте цей крок з кожним квадратом папери.

Крок 3. Злегка підніміть одну з половин серця і помістіть квітка всередину. Потім закріпіть його з допомогою клею або скотча. Повторіть цей крок з іншим серцем і квіткою.

Крок 4. Перевірте, щоб усі елементи були міцно закріплені і надали готовому виробу останні штрихи. Ви можете додати декоративні елементи, наприклад, невеликі бусинки або блискітки, щоб надати йому більш елегантний вигляд.

Орігамі серце з квіткою — це прекрасний подарунок, який можна зробити своїми руками для дорогої людини. Він буде не тільки символізувати ваші почуття, але і показувати вашу творчість і увага до деталей.

Виготовлення орігамі голуба миру

Об’ємне серце орігамі з паперу

Об’ємне серце з паперу – це дивовижне і оригінальне рішення, яке дозволяє висловити свої почуття і емоції в самих різних ситуаціях.

Як створити об’ємне серце з паперу? Це легко! Прості і зрозумілі кроки допоможуть вам втілити в життя цю красиву ідею.

Вийде оригінальне і об’ємне сердечко, яке можна використовувати в якості листівки на День Валентина або прикрасити інтер’єр.

Крок 1. Візьміть аркуш паперу і складіть його навпіл. Потім знову складіть його навпіл по вертикалі.

Крок 2. Розкреслите складеної на папері напівкруглу форму, починаючи від вершини складеного кута, і закінчуючи на різкому вугіллі на дні папери. Виріжте цю форму за допомогою ножиць.

Крок 3. Коли ви розгорнете папір, у вас повинно вийти серце.

Крок 4. Тепер найважливіше – створення об’єму. Візьміть серце і почніть акуратно складати його по черзі вздовж серединної лінії, як би заповнюючи його об’ємом. По мірі того, як ви будете складати папір, воно придбає тривимірний вигляд.

Крок 5. Надайте остаточну форму серця, акуратно розправивши всі складки.

Ваше об’ємне серце з паперу готово! Тепер його можна використовувати в якості оригінального прикраси на весільній церемонії, вручити його з привітанням на День Святого Валентина або просто подарувати вашій близькій людині в знак любові і тепла.

Скористайтеся відео інструкцією, щоб краще зрозуміти всі етапи створення об’ємного серця з паперу.

Паперове сердечко з крилами — красивий і креативний подарунок

Створення паперового сердечка з крилами не вимагає особливих навичок або складних матеріалів.

Крок 1. Складіть квадратний аркуш паперу навпіл по діагоналі, щоб отримати трикутник.

Крок 2. Розгорніть папір і повторіть крок 1, складаючи її навпіл по іншій діагоналі. Переконайтеся, що складання відбувається рівно і акуратно.

Крок 3. Поверніть папір в іншу сторону, щоб отримати ромбовидну форму.

Крок 4. Складіть лівий верхній кут папери по центру до середини ромба. Повторіть те ж дію з правим нижнім кутом.

Крок 5. Обережно розкрийте останні дві складки. У вас повинна вийти фігура, що нагадує трикутник.

Крок 6. Складіть бічні кути паперу, щоб вони дивилися всередину середини трикутника. Це будуть крила вашого паперового сердечка.

Крок 7. Акуратно зафіксуйте складки, щоб сердечко трималося у формі. Відрегулюйте крила, щоб вони виглядали рівно і симетрично.

Ваше паперове сердечко з крилами готово!

Це всього лише один з безлічі варіантів створення паперових сердечок в техніці орігамі. Ви можете експериментувати з різними квітами папери, розмірами і декоративними елементами, щоб створити унікальні і оригінальні фігурки.